/ Wonen / Eettafels / Rechthoekige eettafel gebleekt en geborsteld mangohout 220×100 cm
765,- Oorspronkelijke prijs was: 765,-. 649,-Huidige prijs is: 649,-.
Een stoere rechthoekige eettafel die gemaakt is van Mangohout. Dit is echter bijna niet te zien omdat het hout gebleekt en licht geborsteld is. Dit zorgt ervoor dat het hout een totaal andere look dan normaal mangohout krijgt. Het mangohout is als laatste afgewerkt met een matte blanke lak. Hierdoor laat het geen vlekken door en is het makkelijk met een vochtige doek schoon te maken. De robuuste tafel heeft een afmeting van 220×100 cm is biedt genoeg ruimte voor 6 personen
Dit artikel kan vanwege formaat en/of kwetsbaarheid niet door een pakketdienst bezorgd worden. Wij kunnen dit artikel wel met onze eigen bezorgservice bij u op route afleveren voor € 35,-. Houdt u er alstublieft rekening mee dat voor dit artikel niet geldt, voor 15.00 uur besteld, volgende werkdag in huis. Voor levering zullen wij contact met u opnemen om de bezorgafspraak in te plannen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze klantenservice, bereikbaar op 010-2921025.
Deze eettafel is in diverse afmetingen verkrijgbaar. Neem voor meer informatie contact op met onze meubelafdeling of kom eens langs in de showroom.
Details:
– afm: 220x100x78 cm – mangohout – gebleekt + licht geborsteld
Nee, niet verstelbaar
Hout, Mango hout
Rechthoekig
78
100
220
Ja